українська російська англійська
2017 рік має стати роком відновлення мостів, - Володимир Омелян
31.08.2016 | 13:14
МІНІСТЕРСТВО ІНФРАСТРУКТУРИ УКРАЇНИ

Міністерство інфраструктури має послідовну політику. Ми йдемо крок за кроком як у минулому, так і у цьому році, до реалізації стратегічних завдань. Про це заявив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян під час засідання Уряду 31 серпня 2016 року. «Безперечно, ключові речі – це прийняття пакета законів у Верховній Раді. Саме схвалення Закону про створення Дорожнього фонду дасть можливість прийти до планованого та ритмічного розвитку галузі. Це - затвердження правил гри на ринку, це - початок дорожніх робіт вже з перших теплих днів», - наголосив він.

«Другий важливий аспект, на якому я хотів би наголосити: у Верховній Раді перебуває понад 10 законопроектів, що є ключовими для інфраструктурної сфери. Хотів би звернутися до Вас з ініціативою провести на майданчику Верховної Ради День інфраструктури, бо це не просто закони – це правила гри, які дозволять західним інвесторам повірити в Україну і принести десятки мільярдів інвестицій в нашу економіку», - заявив Володимир Омелян.

«Третє – ініціатива Міністерства та Укравтодору. У нас в дуже поганому стані знаходяться мости і є ситуації, коли падіння або руйнація одного мосту відрізає фактично одну область від іншої. Я це бачив в західній Україні, та сама ситуація і на сході. Я прошу Вашої підтримки у тому, щоб оголосити наступний рік роком відновлення мостів, і ми розробили окрему програму під це, оскільки це дійсно кричуща проблема», - підкреслив Міністр інфраструктури України.

Окремо Володимир Омелян зупинився на проблемах із дорогами в Миколаївській області. «Там ситуація дійсно трагічна. Я був двічі у цій області, ми виїжджали спільно з керівництвом Укравтодору. Там відбулося дуже дивне зрощення політикуму з криміналітетом, який фактично блокує нормальне проведення тендерів. Таке в жодній іншій області я не бачив. Я хотів би подякувати народним депутатам і голові облради, котрі активно включилися в процес. Я сподіваюся, ми врегулюємо процес і дорога цього року буде зроблена», - сказав Міністр.

 

версія для друку