українська російська англійська
Володимир Кістіон закликав підвищити ефективність виконання робіт із ремонту автомобільних доріг
31.08.2016 | 14:57
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон наголосив на необхідності оперативно та ефективно виконувати ремонтні роботи на українських автошляхах.

«Роботи по ремонту і утриманню українських доріг у 2016 році виконуються – і це факт. Чи задоволені ми результатами, які ми маємо на даний час, і чи достатня проводиться робота? – Однозначно ні. Можна краще», - зауважив Володимир Кістіон під час засідання Кабінету Міністрів України 31 серпня, додавши, що система утримання і ремонту вітчизняних автомобільних доріг потребує відновлення і реформування.

Віце-прем’єр-міністр також зазначив, що необхідно підвищити ефективність виконання робіт передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 8 червня 2016 року № 374. Володимир Кістіон сказав, що на даний час проведені організаційно підготовчі заходи для виконання вказаної постанови, але роботи ще не розпочалися.

«Підготовку потрібно провести, і як тільки буде можливість, ми повинні оперативно, ефективно приступити до виконання робіт», - підсумував Володимир Кістіон.

 

версія для друку