українська російська англійська
Уряд збільшив грошове забезпечення оплати праці військовослужбовців та працівників навчальних закладів з посиленою військово-фізичною підготовкою
31.08.2016 | 15:50
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

31 серпня 2016 року Уряд підтримав пропозицію Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та збільшив грошове забезпечення оплати праці працівників, вихователів, військовослужбовців військових ліцеїв та загальноосвітніх закладів із посиленою військово-фізичною підготовкою. Планується, що на ці цілі додатково буде виділено 1265,8 тис. гривень.

«Прийняття цієї постанови дозволить підняти престиж військової підготовки у загальноосвітніх навчальних закладах та військової служби у Збройних Силах України, а також посилить рівень соціального захисту військовослужбовців», - підкреслила Лілія Гриневич.

Зокрема, будуть збільшені посадові оклади працівників та військовослужбовців Київського військового ліцею імені Івана Богуна, Військово-морського ліцею (м. Одеса), державного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус» імені І. Г. Харитоненка і державної гімназії-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус».

 

версія для друку