українська російська англійська
Володимир Гройсман закликав правоохоронні органи проаналізувати будівництво доріг у кожній області щодо можливого розкрадання коштів
31.08.2016 | 16:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман закликав правоохоронні органи проаналізувати ситуацію щодо будівництва доріг у кожній області країни щодо можливого розкрадання коштів.

"У мене зараз прохання до усіх правоохоронних органів. Я підпишу обов'язково, я сам особисто підпишу ці звернення, щоб по кожній області попрацювали: взяли область - і чітко її відпрацювали", - заявив Володимир Гройсман під час засідання Уряду у середу.

Прем'єр-міністр переконаний, що тих, "хто займається відкатами на дорогах" треба саджати до в’язниці на довічний строк ув’язнення та без можливості внесення застави.

"Ми використовуємо ресурс - він має бути інвестований у дорогу як інфраструктуру і економіку як робочі місця", - підкреслив Володимир Гройсман.

Голова Уряду підкреслив, що при будівництві доріг мають співпадати два параметри - якість і ефективне використання коштів.

Прем'єр-міністр нагадав, що доручив Державній фіскальній службі України та Державній аудиторській службі провести перевірки ефективності використання коштів, виділених на ремонт доріг в Україні. Результати перевірки будуть 15 вересня.

"Те, що зловживання на дорогах є, ми усі розуміємо, але нам потрібно чітко привести до відповідальності тих, хто намагається у цьому питанні зловживати. Чесно робити дороги - можливо. Треба просто жорстко дати по рукам тим, хто робить по-іншому", - наголосив він.

 

 

версія для друку