українська російська англійська
Понад 100 музикантів з країн Європи завершили серію літніх концертів виступом у Національній філармонії України
31.08.2016 | 18:37
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

30 серпня у Національній філармонії Україні відбувся концерт за участі ста музикантів з України, Румунії, Молдови, Білорусії, Нідерландів та Швейцарії.

«Впевнений, що всі присутні у цьому залі належним чином оцінять майстерність молодих дарувань з Молдови та інших країн і матимуть гарну нагоду насолодитись світом музики», - сказав представник посольства Молдови в Україні. Також він висловив подяку керівництву Національної філармонії України за допомогу в організації заходу.

“Такі заходи, за участю як українських, так і іноземних артистів важливо проводити якомога частіше, адже, окрім обміну досвідом, такі концерти є яскравим прикладом культурної дипломатії у дії”, – прокоментував ініціативу Міністр культури України Євген Нищук.

Виступ завершив серію літніх концертів оркестру в 2016 році, що включає в себе шість заходів протягом липня і серпня, серед яких нашумілий проект «Музика з кінофільмів» та виступ відомої співачки сопрано Валентини Нафорніца.

Концерт у Національній філармонії відбувся під орудою диригента Габрієля Бебешеля (Румунія), соліст-віолончеліст – Раду Кроітору (Молдова). У програмі прозвучали, зокрема, твори М. Вайнберга“Рапсодія на молдовську тему”, Й. Гайдна – Концерт № 1 до мажор для віолончелі з оркестром та Г. Малера – Симфонія № 1 «Титан».

 

 

 

версія для друку