українська російська англійська
МІП:Відтепер телеканал "Культура" мовить в ефірі цифрового стандарту "T2"
01.09.2016 | 09:42
МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

На початку червня цього року Міністерство інформаційної політики України передало частоти телеканалу «БТБ» Національній раді України з питань телебачення і радіомовлення для розподілу за результатами конкурсу.

Тоді Міністр інформаційної політики України Юрій Стець висловив сподівання, що ці частоти, за результатами конкурсу, перейдуть громадському телеканалу "Культура", що забезпечить українського глядача доступом, зокрема, до новин культури, популяризуючи українське.

31 серпня 2016 року Нацрада з питань телерадіомовлення під час засідання повідомила, що телеканал «Культура» на конкурсі, який було оголошено 26 червня, отримав цифрову частоту. Телеканал був єдиним претендентом та відтепер став доступний на вільному загальнонаціональному каналі мовлення багатоканальної телемережі МХ-5.

За словами директора виконавчої філії Жанни Мазицької, отримання ліцензії на мовлення на загальнонаціональному каналі у цифровій мережі є початком другого життя для компанії, оскільки вона давно чекала цього шансу. Зараз ліцензіат активно працює над осучасненням контенту.

Голова Національної ради Юрій Артеменко озвучив побажання регуляторного органу – звернути увагу на передачі для дитячої аудиторії та, незважаючи на фінансові труднощі, не зволікати із переходом на цифровий стандарт мовлення.

Нагадаємо, що раніше передачу частот та наміри оголошення конкурсу було анонсовано під час спільної прес-конференції, 7 червня 2016 року, за участі Юрія Стеця - Міністра інформаційної політики України, Зураба Аласанії - Генерального директора Національної телекомпанії України та Юрія Артеменка - Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

 

 

версія для друку