українська російська англійська
Степан Полторак представив слухачам Національного університету оборони України нового начальника закладу
01.09.2016 | 11:15
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 1 вересня, у Києві, у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського відбулися урочисті заходи з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

Привітати керівний та професорсько-викладацький склад, а також слухачів провідного вищого військового навчального закладу прибув Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак.

Керівник вітчизняного оборонного відомства представив особовому складу генерал-полковника Геннадія Воробйова, який наказом Міністра оборони України призначений на посаду начальника Національного університету оборони України.

Генерал армії України Степан Полторак підкреслив, що його рішення про призначення начальником університету генерал-полковника Геннадія Воробйова, який до цього обіймав посаду першого заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України, прийнято не випадково. «На сьогодні він є найдосвідченішим генералом у Збройних Силах України. І саме це призначення є показником того, наскільки для армії важливе навчання, наскільки важливим є змінити і вдосконалити систему військової освіти. Ми маємо щодня коригувати нашу тактику, систему підготовки, і бути готовими до змін і загроз, що постають перед Україною», – підкреслив Міністр оборони України.

 

 

версія для друку