українська російська англійська
Міністр оборони: Був час, коли ми мали перемоги тільки за рахунок мужності. Але велику перемогу можна здобути будучи мужнім і освіченим
01.09.2016 | 13:05
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Понад 4 тисячі військовослужбовців Збройних Сил України розпочали навчання у вищих військових навчальних закладах держави. Про це сьогодні, 1 вересня, повідомив Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак під час урочистостей з нагоди початку нового навчального року та Дня знань у Національному університеті оборони України імені Івана Черняхівського.

«Ці люди тимчасово здали свою зброю в кімнати зберігання, аби сісти за парти в аудиторіях. Зокрема, до Національного університету оборони вступили 700 осіб, 80% з яких – це люди, які воювали, які знають ціну горя і втрат, які мають бойовий досвід, але потребують знань», – зазначив генерал армії України Степан Полторак.

За словами Міністра оборони, до університету вступили близько 30 бойових офіцерів, які мають державні нагороди. Загалом в НУОУ сьогодні проходять навчання 7 Героїв України.

Учасники урочистого зібрання вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих під час проведення антитерористичної операції бойових товаришів.

Керівник оборонного відомства також поставив завдання присутнім щодо організації навчального процесу.

«Кожен, хто сів сьогодні за парту, має вчитися за напрямками, які є загрозливими для України – і це одне з головних завдань для керівництва університету. Навчання має бути чітко привязане до практичних дій. Менше теорії, більше практики: практичних рішень і  навчань. Ще одним важливим завданням є перехід на стандарти Альянсу», – зазначив Міністр оборони України.

Степан Полторак також наголосив, що чекає рішучих дій щодо зміни підходів до навчання від кожного: слухачів, викладачів і керівництва.

«Був час, коли ми мали перемоги тільки за рахунок мужності. Але велику перемогу можна здобути будучи мужнім і освіченим», – підкреслив керівник Міноборони.

 

 

 

версія для друку