українська російська англійська
Лілія Гриневич подякувала Університету банківської справи за участь у реформуванні шкільної освіти і привітала першокурсників
01.09.2016 | 18:44
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Лілія Гриневич подякувала Університету банківської справи (УБС), який розробив курси і посібники з фінансової грамотності для початкової школи, а також побажала першокурсникам університету взяти максимум зі свого навчання. Міністр освіти і науки України відвідала УБС сьогодні, 1 вересня, та взяла участь в урочистостях, присвячених початку нового навчального року.

«Я дуже дякую університету, що він долучається до змін в шкільній освіті, я переконана - діти у 21 столітті потребують нової освіти, освіти, яка їм допоможе стати абсолютно конкурентоспроможними особистостями, громадянами-патріотами, інноваторами, допоможе реалізувати себе у житті успішно. Для цього їм потрібно бути фінансово-грамотними і розуміти, як вести підприємницьку діяльність. Саме цей університет став тією ластівкою, яка розробила курси і посібники для початкової школи», - зазначила Лілія Гриневич.

Зараз Університет банківської справи готує фахівців для фінансово-кредитної системи України. Там навчається 2920 українських студентів, 119 аспірантів і докторантів та 45 іноземних студентів.

«Я вам зичу, щоб з цих років ви взяли все, що можливо. Тому що нам – тим, хто вже працює -  доводиться використовувати свій вільний час на додаткову освіту, а вам з цими перлинами людського надбання доведеться знайомитись і вивчати їх як обов’язок - в цьому одна з кращих можливостей, які дають студентські роки», - відзначила Лілія Гриневич.

Довідково

Університет банківської справи створювався на базі Львівського банківського інституту та його філії у Києві. Надалі відбулось приєднання ще двох інститутів, які працювали як частини Сумської академії банківської справи, у Харкові та Черкасах. Таким чином, Університет об’єднав чотири інститути у Харкові, Львові, Черкасах та Інститут банківських технологій і бізнесу у Києві.

2013 року до Університету банківської справи приєднався Севастопольський інститут. У зв’язку з анексією Криму, інститут припинив свою діяльність, але більша частина студентів була переведена до інших інститутів Університету.

У 2015 році Університет став самостійним навчальним закладом та увійшов до структури Міністерства освіти та науки України.

 

версія для друку