українська російська англійська
Геннадій Зубко: 15 вересня стартує програма "Ulead" - найбільш масштабного проекту з децентралізації за підтримки ЄС
02.09.2016 | 19:01
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

15 вересня 2016 р. відбудеться старт програми «Ulead» - найбільш масштабного проекту з реформи децентралізації за підтримки  ЄС, - наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства  Геннадій Зубко в інтерв’ю каналу «24».

За його словами, значна складова цієї кампанії – комунікаційна. «Близько 75% громадян підтримують реформу децентралізації. Адже вони усвідомлюють, що це змінить їхнє життя і допоможе Україні інтегруватися у ЄС. Комунікаційна кампанія відкриває активних громадян, лідерів, які з’явилися у громадах. Вони беруть на себе відповідальність, очолюють цей процес. Ми доводимо до людей переваги ОТГ через створення опорних шкіл, ЦНАПів, реконструкцію доріг, закупівлю шкільних автобусів. Важливо, аби у кожній області були приклади успішної громади», - наголосив Геннадій Зубко.

Він відзначив важливість взаємодії органів Національної поліції із об’єднаними громадами. «Важливо, аби громада довіряла поліції з огляду на дотримання правопорядку і громадської безпеки», - відзначив Геннадій Зубко.

 

версія для друку