українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів
02.09.2016 | 20:11
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у засіданні Спілки ректорів вищих навчальних закладів, яка відбулася в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Основною темою зібрання стало підведення попередніх підсумків вступної кампанії 2016 року  та обговорення умов вступу на наступний рік.  

У своєму виступі В’ячеслав Кириленко зазначив, що Уряд та Міністерство освіти і науки завжди готові до діалогу із ректорами, щоб  спільно напрацювати удосконалені правила вступу до вищих навчальних закладів.

«Уряд відкритий до дискусій і співпраці, адже ми розуміємо, що питання можуть виникати й надалі. Щодо цьогорічної вступної кампанії, то один із акцентів робився на те, щоб діти із Криму і тимчасово непідконтрольних територій Донбасу мали додаткові можливості для вступу у виші. І це є дуже важливо. Також ми забезпечили інтереси оборони і безпеки при вступі. Статистика показала, що на ці спеціальності кількість вступників зросла на  8,4% у порівнянні з минулим роком», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

За підсумками засідання було вирішено утворити спільну робочу групу з удосконалення правил вступу до вищих навчальних закладів на 2017 рік.

 

версія для друку