українська російська англійська
Володимир Гройсман прокоментував інцидент в офісі підрозділу телеканалу "Інтер"
05.09.2016 | 11:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Учорашні події в офісі "Національні інформаційні системи", який є підрозділом телеканалу "Інтер", вимагають негайного і об’єктивного розслідування. Про це заявив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, відповідаючи на питання журналістів під час відкриття Міжвідомчого цільового центру із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи та 20 спільних мобільних груп у понеділок.

"Важливо, щоб правоохоронна система дала адекватну відповідь: хто зробив, яка була мета, і найголовніше - щоб люди були покарані. Кожен, хто зробив злочин - влада, громадянин, будь-хто, - має нести відповідальність. Це ключова позиція, це ключовий принцип", - підкреслив Володимир Гройсман.

За його словами, подібні інциденти "працюють на руку" тільки тим, кому хотілось би показати, що в Україні свобода слова знаходиться під загрозою. Тому правоохоронні органи зобов’язані якнайшвидше встановити, хто був ініціатором цієї провокації і чим вони керувалися, та передати їх в руки правосуддя.

Ми будуємо демократичну правову державу, в якій маємо діяти винятково в рамках закону, відповідно до закону нести відповідальність за свої дії і водночас бути захищеними законом у наших правах і свободах. Ми усі маємо звикнути так жити і діяти і показати всьому світу, що ми дотримуємось цих принципів, наголосив Прем’єр-міністр.

"Усі мають усвідомити одну річ: ми будуємо європейську, демократичну, цивілізовану країну. Має бути верховенство права, має бути закон у всіх проявах", - підкреслив Володимир Гройсман.

"Я вважаю, що і корупція, і злочинність мають бути покарані вироком суду. Це є надзвичайно важливе питання для нашої демократії, для нашої свободи і для нашого європейського майбутнього", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку