українська російська англійська
Очікуємо, що на вибори в ОТГ коштів може бути недостатньо, - Геннадій Зубко
05.09.2016 | 16:23
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Сьогодні 80 об’єднаних територіальних громад чекають рішення ЦВК щодо  оголошення перших виборів. Проте фінансового ресурсу, необхідного  для повноцінного проведення виборів, наразі може бути недостатньо. Про це сказав Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко на брифінгу 5 вересня.

Він повідомив, що минулого тижня на урядовому комітеті розглядалось розпорядження, яким передбачено перерозподіл коштів держбюджету, передбачених ЦВК, якраз для проведення виборів в ОТГ. «Планується спрямувати кошти, що були закладені на вибори народних депутатів,  на субвенцію місцевим бюджетам на проведення виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів. Також планується перерозподілити й інші видатки. Але мова йде про суму трохи меншу, ніж 8 млн грн. Зрозуміло, що цього не вистачить для проведення виборів у всіх громадах», - наголосив Геннадій Зубко. 

 Він нагадав, що у 2016 році перші вибори проведено у 25 ОТГ. ОДА готують подання до ЦВК щодо оголошення виборів в 38 громадах. 42 об’єднані громади - у процесі прийняття остаточного рішення про об’єднання. 28 об’єднаних громади очікують висновку ОДА щодо відповідності їх рішень Конституції та законам України.  

 

 

 

версія для друку