українська російська англійська
Ще чотири міста стали учасниками проекту розвитку міської інфраструктури-2, - Геннадій Зубко
05.09.2016 | 16:39
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Мінрегіон завершив реструктуризацію спільного з МБРР Проекту розвитку міської інфраструктури–2, додавши до переліку учасників ще 4 комунальні підприємства з Коломиї, Нововолинська, Чугуєва та Вінниці. Таким чином, остаточно визначено перелік учасників проекту. Про це заявив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

Він повідомив, що  основною метою цього проекту є підвищенні якості надання послуг та ефективності використання енергії комунальними підприємствами у сфері водопостачання, водовідведення та пілотного проекту з поводження з твердими побутовими відходами.

Нагадаємо, що термін реалізації проекту - 6 років,  сума кредиту - 350 млн доларів США. Учасники проекту: КП «Харківводоканал», КП «Муніципальна компанія поводження з відходами» - Харків, ПАТ «Акціонерна компанія «Київводоканал», КП «Краматорський водоканал», ОКВП «Дніпро-Кіровоград», КП «Тернопільводоканал», КП «Черкасиводоканал», КП «Житомирводоканал»; після реструктуризації додатково: КП «Коломияводоканал», КП «Нововолинськводоканал», КП «Чугуїввода», КП «Вінницяоблводоканал».  

 

 

версія для друку