українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко зустрівся з делегацією Ради Парламентського Форуму за Демократію
05.09.2016 | 19:21
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко зустрівся із делегацією Ради Парламентського Форуму за Демократію. На зустрічі були присутні: голова правління Парламентського Форуму за Демократію, заступник Голови Комітету з питань європейської інтеграції Литовського Сейму Еммануеліс Зінгеріс, екс-спікер Литовського Сейму Вітаутас Ландсбергіс, член Польського Сейму Міхал Камінські, голова Об’єднаної громадянської партії Білорусі Анатолій Лебедько, заступник голови Комітету у закордонних справах ВРУ, народний депутат України Борис Тарасюк. Під час зустрічі обговорили актуальні політичні питання в Україні та світі, ситуацію на Донбасі та в анексованому Криму, відносини із європейськими країнами.

В’ячеслав Кириленко від імені Уряду подякував делегації Ради Парламентського Форуму за Демократію за візит в Україну і підтримку нашої країни. 

«Для нас надзвичайно важливою є співпраця з дружніми країнами, особливо з тими, які знають, що таке російська агресія. Якщо агресора не зупинити спільними зусиллями, то він буде ще більш цинічним у своїх діях і це збільшуватиме загрозу і для інших європейських країн. Уряд докладає усіх зусиль для відновлення миру на Донбасі. Ключовим завданням для нас є деокупація території Донецької та Луганської областей і анексованого Криму. Вважаю, що разом з демократичними європейськими країнами Україні під силу впоратися із цим завданням. Важливо, що сьогодні у питаннях європейської інтеграції Уряд, Президент та більшість у парламенті – єдині», - наголосив Віце-прем’єр-міністр України.

Іноземні політики позитивно оцінили зусилля України на шляху реформ та запевнили, що й надалі будуть підтримувати Україну і ніколи не визнають анексію Криму. Також наголосили, що їхнім основним завданням є те, аби вага та значимість України для Заходу і особливо для їхніх країн не зменшувалася.

 

версія для друку