українська російська англійська
У серпні 2016 року в Полтавській області зареєстровано 540 дозвільних документів
06.09.2016 | 12:42
ДЕРЖАВНА АРХІТЕКТУРНО-БУДІВЕЛЬНА ІНСПЕКЦІЯ УКРАЇНИ

Департаментом Державної архітектурно-будівельної інспекції в Полтавській области у серпні поточного року було зареєстровано 540 дозвільних документів; з них – 124 повідомлення про початок виконання будівельних робіт, 305 декларацій про початок виконання будівельних робіт та 111 декларацій про готовність об’єкта до експлуатації.

Зокрема, зареєстровано декларації про початок будівництва водозабірної свердловини для господарсько-побутових потреб в с. Стасі Диканського району та будівництва храмового комплексу Свято-Покровської церкви у с. Мала Перещепина Новосанжарського району.

Крім того, серед декларацій про готовність об’єкта до експлуатації зареєстровано кілька соціально значущих об’єктів, серед яких будівництво повітряних ліній вуличного освітлення в селі Білоцерківці Пирятинського  району та будівництво водогону в місті Миргород. 

Нагадаємо, що в першому півріччі 2016 року Держархбудіснпекція опрацювала 74,8 тис. дозвільні документи у сфері будівництва. З них 22,5 тис. повідомлень, більше 22 тис. декларацій про початок виконання будівельних робіт, 29,7 тис. декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, 230 дозволів на будівництво та 191 сертифікат готовності об’єкту.

 

версія для друку