українська російська англійська
Володимир Гройсман: Поглиблення співпраці України та країн Вишеградської четвірки дасть можливість якісніше проводити реформи та інтегруватися до ЄС
06.09.2016 | 19:29
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Поглиблення співпраці України та країн Вишеградської четвірки дасть можливість країні більш якісніше проводити реформи та інтегруватися до європейського і євроатлантичного простору. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на спільній прес-конференції із главами урядів держав Вишеградської групи за результатами зустрічі у рамках 26-го Економічного форуму у м. Криниця-Здруй 6 вересня.

«Ми дивимося абсолютно оптимістично у майбутнє. Ми вважаємо, що маємо дуже гарні основи для поглиблення нашої співпраці. Ми вважаємо, що поглиблення співпраці з країнами Вишеградської четвірки дасть можливість більш якісніше нам проводити реформи в країні і більш якісніше інтегруватися до європейського і євроатлантичного простору», - наголосив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр наголосив, що Уряд України зацікавлений у поглибленні співробітництва з Вишеградською четвіркою.

«Вважаю, що у нас є величезний потенціал щодо розвитку наших стосунків. Переконаний у тому, що поглиблення нашої співпраці буде носити достатньо позитивний результат для наших країн», - зазначив Володимир Гройсман.

Голова Уряду запевнив співрозмовників у незмінності курсу України на європейську інтеграцію. Україна очікує на якнайшвидше завершення ратифікації Угоди про Асоціацію із Європейським Союзом.

У цьому контексті він подякував за підтримку країнам-членам Вишеградської четвірки щодо набуття чинності Угоди про асоціацію з ЄС та запровадження ЄС безвізового режиму для українських громадян.

«Наш шлях на європейську інтеграцію є дуже непростим в умовах агресії, але за декілька років Україна провела важливі зміни», - зауважив Голова Уряду.

Так, спостерігається прогрес в сфері державного управління, відновлюється довіра до системи правосуддя, розпочато ефективну боротьбу з корупцію, перебудовується енергетична система і докладаються зусилля для досягнення енергонезалежності країни, зазначив Прем'єр-міністр.

У цьому контексті Володимир Гройсман подякував країнам Вишеградської групи за підтримку України у цій сфері, зокрема Словаччині.

Він повідомив, що сьогоднішня зустріч буде мати низку ініціатив щодо поглиблення співпраці в інфраструктурній сфері, економічній та енергетичній сферах.

«Є ряд завдань, які ми можемо розглядати в короткостроковій і середньостроковій перспективі, які зроблять наші країни сильнішими, і, беззаперечно, ми будемо мати взаємовигідні відносини», - підкреслив Володимир Гройсман.

Голова Уряду також привітав Прем'єр-міністра Республіки Польща Беату Шидло з початком головування Польщі у Вишеградській групі з 1 липня та подякував за ініціативу проведення зустрічі у такому форматі.

 

версія для друку