українська російська англійська
Володимир Гройсман подякував Польщі за підтримку України у протистоянні агресії та продовженні політики санкцій проти Російської Федерації
07.09.2016 | 12:42
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман подякував Польщі за підтримку України у протистоянні агресії Російської Федерації, продовженні політики санкцій проти Російської Федерації та у питанні лібералізації візового режиму Європейським Союзом для України.

«Хотів подякувати Польщі за незмінну позицію підтримки територіальної цілісності України, засудження російської агресії стосовно суверенної держави, стосовно України, підтримку усіх, у тому числі санкційних, заходів, які мають вплинути на агресора, щоби він відмовився від своїх планів нападати на суверенну державу, її громадян у 21 столітті. Це є абсолютно неприпустимо», - заявив Володимир Гройсман під час спільної прес-конференції із Прем’єр-міністром Республіки Польща Беатою Шидло за результатами двосторонньої зустрічі у середу.

«Ми відчуваємо дружність, солідарність стосовно України, і високо це цінуємо», - наголосив він.

Прем'єр-міністр також подякував Польщі за підтримку євроатлантичного, євроінтеграційного курсу та підтримку України у провадженні безвізового режиму.

«Ми як Україна прийняли рішення про те, що ми будемо забезпечувати нашу європейську інтеграцію. Курс є незмінним. Ми робимо кроки, які дозволять Україні відбутися як європейській, демократичній і успішній країні, тому партнерство на цьому шляху з Парламентом є стратегічним», - підкреслив Володимир Гройсман.

Прем'єр-міністр нагадав слова Юзефа Пілсудського, «який сказав про те, що без незалежної України не буде незалежної Польщі».

«Скільки років пройшло, а ці слова і на сьогодні залишають надзвичайно актуальними. Тому наше завдання - зробити так, щоби наші народи, наші країни, які є близькими, які мають спільний кордон, мали спільний успіх, щоб вони були по-справжньому і в майбутньому  стратегічними партнерами, щоб вони спільно вирішували ті питання, які є на порядку денному, щоби ми забезпечували інтеграцію і на регіональному рівні, на рівні самоврядування", - наголосив він.

 

версія для друку