українська російська англійська
Павло Розенко: Роботи з упорядкування Бабиного Яру наближаються до завершення
07.09.2016 | 14:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 7 вересня, у Національному історико-меморіальному заповіднику «Бабин Яр» під головуванням Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка за участю Віце-прем’єр-міністра України Володимира Кістіона відбулася виїзна нарада з питань підготовки заходів у зв’язку з 75-ми роковинами трагедії у Бабиному Яру.

Описание: d:\Users\Kozub-s-a\Desktop\SAM_4438.JPGУчасники наради оглянули територію Національного історико-меморіального заповідника, де завершуються роботи з упорядкування паркових алей та заслухали інформацію щодо ремонтно-реставраційних робіт пам’яток Бабиного Яру.

За результатами наради відповідальні виконавці отримали доручення задля вчасного завершення підготовки запланованих заходів.

«Роботи наближаються до завершення. Я переконаний, що всі заплановані на цей день заходи пройдуть на належному рівні», - сказав Павло Розенко.

Як відомо, 29 вересня на території Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» планується проведення жалобних заходів за участю Президента України, Прем’єр-міністра України, Голови Верховної Ради України, Голови Київської міської держадміністрації, представників державних органів та установ, особового складу Збройних Сил, громадських організацій, у тому числі міжнародних, духовенства, дипломатичного корпусу іноземних держав.

 

версія для друку