українська російська англійська
Володимир Гройсман: Уряд налаштований на конструктивну взаємодію із Парламентом заради реформ
08.09.2016 | 11:52
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Уряд повністю налаштований на взаємодію з українським Парламентом та розраховує на пришвидшення спільної роботи над прийняттям якісних законів, необхідних для розвитку країни. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

«Вважаю, що зараз завдання нової сесії Парламенту і депутатів-колег – пришвидшити нашу спільну діяльність. Хочу ще раз підкреслити, що Уряд  повністю налаштований на взаємодію з народними депутатами, комітетами, фракціями українського Парламенту. Ми хочемо конструктивної, якісної роботи, щоби в результаті прийняття тих законів, які необхідні для розвитку країни, ми отримали високу якість», - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряд нагадав, що у вівторок розпочала роботу п'ята сесія Верховної Ради України.

Володимир Гройсман зауважив, що за останні декілька років Верховна Рада 8 скликання працювала над прийняттям низки важливих законопроектів, які сьогодні впроваджуються у життя. За цей період часу вдалося прийняти близько 500 законів. Зокрема, за час перебування Володимира Гройсмана на посаді Голови Верховної Ради було сформовано усю базу антикорупційного законодавства, щодо реформування Національної поліції, закони, пов'язані з децентралізацією влади та дерегуляцією, «та інші закони, які фактично почали змінювати країну».

Разом з тим Голова Уряду підкреслив, що кількісний показник не є критерієм, за яким можна оцінювати роботу Парламенту.

«Найголовнішою нашою проблемою за останні роки є швидкість проведення реформ. Якби ми рухалися швидше, я думаю, і позитивних результатів цих реформ було б набагато більше», - наголосив Володимир Гройсман.

Голова Уряду підкреслив необхідність якісної співпраці із Верховною Радою та зауважив, що Уряд буде докладати для цього усіх зусиль.

«Розраховую на те, що ми спільно з українським Парламентом зможемо продовжити спільну роботу і дамо позитивний результат», - зазначив він.

 

версія для друку