українська російська англійська
Прем'єр-міністр закликає Парламент до якісного діалогу та консолідації навколо проекту чесного Державного бюджету на 2017 рік
08.09.2016 | 12:27
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман сподівається на консолідацію народних депутатів та якісний діалог навколо проекту Державного бюджету на 2017 рік і забезпечення його вчасного ухвалення. Про це Голова Уряду заявив, відкриваючи засідання Уряду у четвер.

«Ми маємо у вересні внести цей бюджет у Парламент. Я би хотів, щоби ми побудували якісний діалог навколо Парламенту», - зазначив Володимир Гройсман.

«Вважаю, що в українському Парламенті є багато конструктивних, професійних народних депутатів, які консолідуються навколо того, щоб закон про Державний бюджет був якісний і був ухвалений у відповідний час», - зазначив він.

Прем'єр-міністр вкотре підкреслив, що Уряд України внесе в Парламент «чесний бюджет».

«Бюджет, який є чесним з двох причин: перше - це реальні доходи, реальні, і відкритий розподіл цих доходів на потреби країни і українських громадян», - підкреслив Володимир Гройсман.

У проекті Державного бюджету Уряд чітко визначив пріоритетні завдання, серед яких: національна оборона і безпека, забезпечення економічного зростання, розвитку інфраструктури, збереження децентралізації влади, підтримка аграріїв та вітчизняного машинобудування, запровадження більш активної енергоефективності. Також один з пріоритетів – сфера освіти, зокрема підвищення заробітних плат вчителям та забезпечення початку змін у системі освіти у кращий бік.

 

 

версія для друку