українська російська англійська
Уряд виділив на вибори в ОТГ 10,460 тис. грн, - Геннадій Зубко
08.09.2016 | 13:16
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Кабінет Міністрів України виділив на вибори в ОТГ 10,460 тис. гривень. Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко, коментуючи ухвалення розпорядження Уряду «Про перерозподіл деяких видатків державного бюджету, передбачених ЦВК на 2016 рік».

Разом з тим він повідомив, що перерозподіленого фінансового ресурсу наразі може не вистачити для повноцінного забезпечення виборів. «Виділення коштів на місцеві вибори в ОТГ - це важливий крок, але цих коштів може бути недостатньо. Також це може вплинути на кількість громад, які підуть на вибори. Такі побоювання ми вже висловлювали, в результаті - сума була збільшена з 6 млн (як раніше передбачалось) до майже  10,5 млн грн. Але це не має бути стримуючим фактором  на виборах», - підкреслив Геннадій Зубко. 

Раніше Геннадій Зубко повідомляв, що 80 об’єднаних територіальних громад чекають рішення ЦВК щодо оголошення перших виборів. Що у 2016 році перші вибори проведено у 25 ОТГ проведено вибори. ОДА готується подання до ЦВК щодо оголошення виборів в 38 громадах.

 

 

версія для друку