українська російська англійська
Допомога з боку США - вагомий фактор у протидії агресії Російської Федерації проти України, - Степан Полторак
08.09.2016 | 17:30
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

У ході робочої поїздки до Великобританії Міністр оборони України генерал армії України Степан Полторак провів зустріч з Секретарем з питань оборони США Ештоном Картером.

«Сполучені Штати Америки – наш партнер, який послідовно та наполегливо вживає усіх можливих заходів для підтримки суверенітету і незалежності нашої держави, – сказав Міністр оборони України Степан Полторак. – Допомога з боку США є вагомим фактором у протидії агресії Російської Федерації проти України».

Міністр оборони України подякував за надану практичну та матеріально-технічну допомогу з боку США.

Під час зустрічі керівник оборонного відомства України обговорив із своїм американським колегою низку питань українсько-американських відносин в оборонній сфері. Учасники зустрічі обмінялися думками про хід реформування Міністерства оборони та Збройних Сил України та можливий розвиток воєнно-політичної ситуації навколо України.

Глава оборонного відомства США запевнив у подальшій підтримці України на шляху до реформ та відстоювання суверенітету.

«Я особисто вивчав Стратегічний оборонний бюлетень, і маю дуже високу оцінку щодо масштабів реформ в Збройних Силах України. Ці реформи є складними, але вкрай необхідними для розвитку комплексних оперативних спроможностей для захисту суверенітету України, – наголосив Ештон Картер. – Саме сучасні Збройні Сили будуть гарантом незалежності, а міжнародна підтримка повинна бути спрямована на зміцнення обороноздатності Української Держави в сучасних умовах безпекової обстановки.

Також Секретар з питань оборони США зазначив, що «позиція США щодо агресії проти України залишається непохитною, анексію Криму ніколи не буде визнано, а гібридна війна на Донбасі проти України закінчиться принизливою поразкою для Росії».

 

версія для друку