українська російська англійська
Володимир Гройсман: Питання відбору міста-господаря Євробачення - не політичне, а музичне
09.09.2016 | 18:39
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман наголошує, що рішення щодо відбору міста-господаря пісенного конкурсу "Євробачення-2017" приймалося на конкурентній основі, зважаючи на фінансові можливості та готовність їхньої інфраструктури.

Про це Голова Уряду заявив під час спілкування із журналістами на ГПУ "Шебелинкагазвидобування" у рамках робочої поїздки до  Харківської області у п'ятницю.

"Жодних підстав вважати, що це питання є політичне, не було і немає. Це питання - не політичне, це питання - музичне. Євробачення - це співочий конкурс, де співають, а не займаються політикою. Але що важливо, що цей конкурс є дуже важливим для авторитету нашої країни, тому він має бути проведеним на високому організаційному рівні", - заявив Володимир Гройсман, відповідаючи на питання щодо політичної ангажованості рішення щодо відбору міста-господаря.

Прем’єр-міністр наголосив, що виступав за конкурентний відбір серед міст-претендентів на проведення "Євробачення", "і це так і відбулося".

Голова Уряду зауважив, що у відборі на здобуття права на проведення "Євробачення" взяло участь багато міст. Приблизно рівні умови були у Києва та Одеси, разом з тим, Київ був більше готовий до проведення заходу фінансово та інфраструктурно. Крім того, Київ взяв на себе зобов'язання профінансувати  конкурс на суму не менше ніж 200 млн грн, зауважив Володимир Гройсман.

"Це дало можливість Києву перемогти. Якби Одеса запропонувала більший ресурс, я думаю, оргкомітет міг би і по-іншому визначитися", - зазначив він.

Крім того, не менше 1 млрд грн Київ планує витрати на розвиток інфраструктури.

"Це буде означати, що коштом столиці за підтримки Уряду ми зможемо провести на високому рівні цей конкурс", - підкреслив Прем’єр-міністр.

 

версія для друку