українська російська англійська
В'ячеслав Кириленко взяв участь у святкуванні Дня фізичної культури та спорту
10.09.2016 | 14:10
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

DSC_1763[1].jpgВіце-прем’єр-міністр України В’ячеслав Кириленко взяв участь у відкритті Олімпійського уроку та урочистостях з нагоди Дня фізичної культури та спорту, що відбулися на НСК «Олімпійський».

В’ячеслав Кириленко оголосив  привітання зі святом від Президента, у якому  Петро Порошенко відзначив, що саме тепер нашій країні особливо потрібні успіхи, адже кожне спортивне звершення сповнює серця українців гордістю за свою державу.

Віце-прем’єр-міністр побажав присутнім  великих досягнень і перемог. Особливі слова вдячності висловив усім тренерам, які виховують українських спортсменів і майбутніх чемпіонів. Також В’ячеслав Кириленко закликав вболівати за українських паралімпійців.  

«Зараз наші спортсмени  у Бразилії виборюють медалі для України. Паралімпійці на третьому місці у медальному заліку і впевнений, що попереду у них великі досягнення. Раніше наші олімпійці  у Ріо зробили теж все можливе. Держава має більше піклуватися про спорт вищих досягнень, але без фізкультури не буде перемог», - наголосив В’ячеслав Кириленко.

Віце-прем’єр-міністр В'ячеслав Кириленко, президент НОК України Сергій Бубка, Міністр молоді та спорту Ігор Жданов нагородили олімпійських переможців та їхніх тренерів, які повернулися із Олімпіади в Ріо.

 

 

версія для друку