українська російська англійська
Павло Розенко: Субсидії повинні отримати всі, хто їх потребує
12.09.2016 | 10:23
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Уряд зацікавлений у тому, щоб субсидії на житлово-комунальні послуги отримали всі, хто на сьогодні їх потребує. Про це в ефірі програми «Люди. Hard Talk» на телеканалі «112 Україна» сказав Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко.

Він пояснив, що пенсіонери, люди з інвалідністю та інші соціально вразливі верстви населення не повинні сплачувати за газ та житлово-комунальні послуги більше 10% свого доходу, а ті, хто працює – не більше 15% від доходу. «Всю іншу суму має покривати субсидія», - уточнив Павло Розенко.

«Сьогодні Уряд  зацікавлений у тому, - і я хочу, щоб це почули і наші громадяни, і всі чиновники на місцях, - щоб субсидії отримали всі, хто цього потребує», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Павло Розенко нагадав, що у Держбюджеті  закладено 40 млрд грн на субсидії. «Це не кошти місцевих бюджетів,це кошти, які йдуть окремим рядком у Державному бюджеті України», - уточнив він.

Як відомо, у минулому опалювальному сезоні субсидії оформили 5,5 млн родин. На новий опалювальний сезон субсидії їм будуть переоформлені автоматично, без жодних додаткових звернень. Протягом травня-серпня за оформленням субсидії звернулося ще близько 500 тисяч родин.

 

версія для друку