українська російська англійська
Геннадій Зубко: На відновлення дорожньої інфраструктури та мостів Донеччини з фонду регіонального розвитку виділено 135 млн грн
12.09.2016 | 12:09
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

З Державного фонду регіонального розвитку на відновлення дорожньої інфраструктури Донеччини виділено 135 млн грн. В тому числі це ремонт шести мостів, три з яких передбачають повну реконструкцію, а ще три - у місті Краматорськ - будуть відремонтовані. Про це сьогодні повідомив  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко під час запуску робіт із відбудови мосту через р. Казенний Торець на трасі Київ-Харків-Довжанський.

«Слов’янськ стає символом позитивних змін. Вже до кінця року зруйнований російськими окупантами міст через р. Казенний Торець відновить роботу.  Вже розпочато будівельні роботи.  Загальна вартість проекту 37,2 млн  грн. З них майже 33,5 млн грн  – кошти  державного фонду регіонального розвитку. Завершення робіт заплановано  на грудень 2016  року», - наголосив Віце-прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що 12 вересня Геннадій Зубко перебуває з робочою поїздкою  у Донецькій області у містах Слов’янськ та Краматорськ.

 

версія для друку