українська російська англійська
Геннадій Зубко: 38 інвестпроектів на Донеччині заплановано у 2016 році за кошти держфонду регіонального розвитку
12.09.2016 | 13:19
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Відроджуючи Донбас, ми повертаємо віру людей в Україну, у нашу єдність і перемогу. Про це наголосив Віце-прем'єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час робочої поїздки до Слов’янська.

«Ми передбачили цього року у Донецькій області через Державний фонд регіонального розвитку фінансування 38 проектів на 239,5 млн гривень. Це 12 проектів по відбудові дорожньо-транспортної інфраструктури, 6 – по об'єктах газо-, тепло-, енергопостачання, 7 - в освіті, 4 - у системі охорони здоров’я та соціального захисту, 5 - у водопостачанні. Минулого року за кошти ДФРР в регіоні було реалізовано 70 проектів», - повідомив Геннадій Зубко.

Разом із тим він підкреслив, що станом на вересень процедуру закупівель завершено лише щодо семи інвестиційних проектів. «Розпорядники коштів мають бути активнішими. Необхідно активізувати зусилля для ефективного цільового використання коштів ДФРР. Інфраструктурні об’єкти Донбасу мають бути введені в експлуатацію вчасно і в запланованому обсязі. По-іншому бути не може», - підкреслив Геннадій Зубко.

 

версія для друку