українська російська англійська
У Донецькій області до опалювального сезону підготовлено 82% котелень і 87% тепломереж, - Геннадій Зубко
12.09.2016 | 15:14
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

У Донецькій області до опалювального сезону 2016-2017 рр. підготовлено  82% котелень і 87% тепломереж. Стан підготовки водопровідно-каналізаційного господарства - 78-83%. Про це сьогодні у Слов’янську повідомив  Віце-прем’єр-міністр - Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко під час перевірки стану підготовки Донецької області  до опалювального сезону 2016-2017 років.

«Маємо ближчим часом забезпечити повну готовність інженерної інфраструктури і мереж Донбасу до опалювального  сезону. Таке завдання поставив перед військово-цивільною адміністрацією області», - наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр також повідомив, що у 2017 році реалізовуватимуться на Донеччині 25 інвестпроектів з водопостачання та водовідведення в рамках проекту ЄІБ «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України».

«Загальна сума - 262,6 млн грн. Проектно-кошторисна документація підготовлена, маємо позитивні експертні висновки. Цього року також вже завершено низку важливих об’єктів за проектом ПРООН «Економічне і соціальне відновлення Донбасу». Серед них – водогін у Білозерському, насосні станції у Краматорську та на каналі «Сіверський Донець-Донбас» у Семенівці Слов’янського району. Виконуються роботи на фільтрувальній станції у Слов’янську», - повідомив Геннадій Зубко.

 

версія для друку