українська російська англійська
У Мінкультури розглянули питання активізації культурного співробітництва між Україною та Угорщиною
12.09.2016 | 15:24
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко провела зустріч із заступником глави місії Посольства Угорської Республіки в Україні Ласло Чаба Папом

Під час зустрічі обговорювалося питання активізації культурного співробітництва між двома країнами та зокрема, організації роботи Змішаної українсько-угорської комісії з питань забезпечення прав національних меншин.

Сторони, під час спілкування,  погодилися, що першим кроком до пошуку ефективного формату співпраці в рамках Змішаних комісії, стане зустріч співголів Комісії – Світлани Фоменко та Ференца Гемеші, яку планують провести  у першій половині листопада цього року   в місті Києві, що дозволить напрацювати дієвий план співпраці. 

У ході зустрічі також було порушено питання впливу політики децентралізації влади в Україні на забезпечення та підтримку прав національних меншин.

Світлана Фоменко наголосила, що  децентралізація  дозволяє більш  результативно реагувати на запити місцевих громад, гнучко приймати потрібні рішення і вирішувати весь  комплекс питань на місцях  у тісній взаємодії громадян та влади.

Угорську сторону було поінформовано, що зі свого боку, Міністерство культури  знаходиться у постійному контакті з представниками, як централізованих громадських об’єднань  національних меншин, так і безпосередньо з локальними громадськими організаціями.

 

версія для друку