українська російська англійська
Держпродспоживслужба у Луганській області проаналізувала якість насіння озимих під майбутній урожай
13.09.2016 | 15:25
ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ З ПИТАНЬ БЕЗПЕЧНОСТІ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ ТА ЗАХИСТУ СПОЖИВАЧІВ

Головне управління Держпродспоживслужби в Луганській області здійснило моніторинг із якості насіння озимих культур, підготовленого сільськогосподарськими підприємствами Луганської області під урожай 2017 року.

За оперативними даними Мінагрополітики та департаменту агропромислового розвитку Луганської облдержадміністрації, станом на 1 вересня 2016 року агроформування Луганської області засипали та підготовили 81% насіння озимих культур, що є другим показником серед інших регіонів України.

Станом на сьогодні для посіву озимини на площі 209,7 тис. га сільгоспвиробниками області підготовлено 51 тис. тонн насіння озимих зернових культур, що складає 104% прогнозованої потреби. Крім того, підготовлено насіння озимого ріпаку в кількості 30 тонн (150% потреби).

У ході моніторингу встановлено, що аграрії Луганщини для проведення посівної компанії в поточному році забезпечені якісним посівним матеріалом озимих культур, не нижче 2 – генерації (репродукції), який відповідає вимогам Державних стандартів України в галузі насінництва.

версія для друку