українська російська англійська
Прем`єр-міністр виступає за створення належних умов ведення бізнесу в Україні з одночасним підвищенням відповідальності за несплату податків
13.09.2016 | 16:20
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем`єр-міністр Володимир Гройсман виступає за створення належних умов ведення бізнесу в Україні з одночасним підвищенням відповідальності за несплату податків. Про це заявив Голова Уряду під час зустрічі з представниками бізнесу щодо розгляду системних проблем стосовно порушення прав суб’єктів господарювання у вівторок.

"Нам потрібно вирішити три речі, на мій погляд: з одного боку, створити умови, за яких бізнес би нормально працював, і ніхто надмірно його не контролював, щоб не було підстав заганяти його у кримінальну відповідальність, а з третього боку, нам потрібно підвищити відповідальність за несплату податків", - заявив Володимир Гройсман.

Голова Уряду зауважив, що в Україні водночас із "білими компаніями", що працюють та сумлінно сплачують податки, також ведуть бізнес компанії, "використовуючи тіньові схеми мінімізації, використовуючи ями і корумпуючи у тому числі нашу правоохоронну систему".

 

версія для друку