українська російська англійська
У Києві презентували «Тиждень дружби Корея – Україна 2016»
13.09.2016 | 17:27
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

У Києві презентували «Тиждень дружби Корея-Україна 2016», організований Посольством Республіки Корея в Україні. Мистецька акція має на меті  познайомити киян та гостей міста із яскравою та своєрідною культурою Республіки Корея і представить різноманітні культурні заходи.

Фестиваль розпочався у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, де відбувся виступ Тек Вон До а також «Кей-поп» (K-Pop) шоу, виступ молодіжного поп-гурту з виконанням пісні у поєднанні з танцем у сучасному корейському стилі на зразок «Гангнам стайл». Окрім цього, була представлена  фотовиставка кращих туристичних краєвидів Кореї.

Презентацію фестивалю відвідав Міністр культури України Євген Нищук.

«Я радий, що в тих відносинах, які зараз розвиваються між українською і корейською сторонами, важливою є співпраця в контексті культури. Переконаний, нас чекають Дні культури, кінопокази, мистецькі виставки», - сказав Євген Нищук.

Я дуже радий, що і Корейська Республіка, і Україна говорить з сусідами, Європою, світом не мовою загроз, а мовою дружби, мовою поваги. І в цьому ми з вами концептуально близькі, і це приведе наші народи до великого майбутнього».

Продовжився фестиваль у Національній філармонії України «Концертом дружби Корея – Україна». Корейські виконавці та музиканти: Се Кьон Рім (сопрано), Хо Юн Чанг (тенор), Жасмін Чой (флейта), Санг Джу Лі, (віолончель) у супроводі Національного симфонічного оркестру України виконали твори Пуччіні, Верді, Чайковського, а також корейських композиторів.

 

версія для друку