українська російська англійська
Генеральний штаб ЗС України проводить постійний моніторинг воєнно-стратегічної обстановки на території України та навколо неї
13.09.2016 | 17:54
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Генеральний штаб ЗС України проводить постійний моніторинг воєнно-стратегічної обстановки на території України та навколо неї. Про це сьогодні, 13 вересня, повідомив тимчасово виконуючий обов’язки начальника Головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай.

«У тому числі на окупованих територіях Донецької і Луганської областей та АР Крим,  а також проводиться моніторинг стану Збройних сил Російської  Федерації, які нещодавно завершили стратегічні навчання «Кавказ-2016», - зазначив він.

У цих умовах керівництво ЗС України, поряд з нарощуванням чисельності військовослужбовців за контрактом, планує відповідні заходи, мета яких підтримання на високому рівні боєздатності бригад та навченості особового складу резерву. Зараз у ЗС України триває активна фаза навчальних зборів з призовом до чотирьох бригад близько 4 тисяч резервістів.

«У подальшому заплановано ще один етап бригадних навчань із навчально-зборовими заходами резервістів ЗС України, але із залученням інших бригад», - наголосив генерал-майор Володимир Талалай.

Разом із цим Збройні Сили надзвичайно зацікавлені, щоб значна кількість підготовленого та досвідченого особового складу, призваного під час мобілізації, залишалася продовжувати військову службу за контрактом.

 

 

версія для друку