українська російська англійська
ДФС перевіряє використання коштів, призначених для будівництва вітчизняних автодоріг
14.09.2016 | 14:53
ДЕРЖАВНА ФІСКАЛЬНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

На виконання доручення Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо перевірки використання Укравтодором коштів, направлених на будівництво вітчизняних автодоріг ДФС, зокрема департаментом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, та його регіональними підрозділами здійснюється аналіз фінансово-господарської діяльності відповідних служб та підприємств. 

На сьогодні встановлено, що для будівництва та ремонту дорожнього покриття у 2014-2015 роках одне із державних підприємств використовувало дорожній бітум, який закуповувало у підприємств - постачальників по завищених цінах.

Слідчим управлінням фінансових розслідувань ГУ ДФС в одній з областей 30.08.2016 року стосовно службових осіб ДП зареєстровано кримінальне провадження за ч. 5 ст. 191 КК України та проведено обшуки на підприємстві. Триває слідство.

Зазначені службові особи підозрюються у заволодінні державними коштами  у період 2014 - 2015 років на  загальну суму - 8,7 млн гривень.

У той же час у ході перевірки одного з підприємств в сусідній області встановлено, що посадові особи підприємства у 2015 році не відобразили у бухгалтерському та податковому обліку операції з реалізації ремонтної техніки та транспортних засобів на загальну суму 31,6 млн гривень.

Сума втрат державного бюджету складає 5,2 млн гривень.

За даним фактом порушено кримінальне провадження за ч.3 ст. 212 КК України. Триває збір додаткових матеріалів для відкриття провадження за ст.209 КК України.

ДФС продовжує роботу щодо контролю за ефективністю використання бюджетних коштів у цій галузі.

 

 

версія для друку