українська російська англійська
У Мінмолодьспорту відбулася зустріч щодо участі української команди в Invictus Games
14.09.2016 | 18:28
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

У Мінмолодьспорту заступник Міністра молоді та спорту України з питань європейської інтеграції Микола Мовчан провів нараду щодо участі у Invictus Games – спортивній події світового масштабу, що являють собою ігри для військових, поранених під час військових дій.

У нараді також взяли участь директор Представництва Світового Конгресу Українців в Україні Сергій Касянчук, начальник управління у справах ветеранів та учасників АТО Міністерства соціальної політики України Олександра Тарасова, керівник проекту Production Hub StratComUA Оксана Горбач.

Під час наради обговорювались практичні питання щодо участі української команди у Invictus Games, що відбудуться 24-30 вересня 2017 року у Торонто. Міністерство молоді та спорту вважає важливою участь української команди в Invictus Games 2017.

Окрім того, Міністерство молоді та спорту України як орган виконавчої влади України,  що  забезпечує формування та реалізує державну політику у сфері фізичної культури і спорту, звернулося до організаційного комітету Invictus Games з проханням включити збірну команду України до переліку учасників, які мають право брати участь у Invictus Games 2017.

 

 

 

версія для друку