українська російська англійська
У Києві відбулася зустріч керівництва міністерств оборони України та Королівства Таїланд
14.09.2016 | 19:48
МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ

Сьогодні, 14 вересня, у Києві відбулася зустріч керівництва оборонних відомств України та Королівства Таїланд, в якій взяли участь заступник Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський, заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Ігор Долгов та заступник Міністра оборони Королівства Таїланд генерал Удомдей Сітабутр.

Від імені Міністра оборони України генерал-лейтенант Ігор Павловський та Ігор Долгов привітали високого гостя і делегацію Королівства Таїланд в Україні та подякували за готовність розвивати дружні відносини між країнами.

Українські військові високопосадовці поінформували іноземну делегацію щодо сучасного стану та здобутків Збройних Сил України в умовах участі в АТО та відбиття агресії Росії, а також діяльності керівництва держави, Міністерства оборони та Збройних Сил стосовно подальшого розвитку Української армії.

Було наголошено, що головні зусилля реформування сьогодні спрямовані на перехід ЗС України на стандарти НАТО та досягнення ними оперативної і технічної сумісності зі збройними силами країн-членів Альянсу. Не менш важливою складовою реформування ЗС України є створення дієвої системи всебічного забезпечення. При цьому протягом останніх років успішно виконано низку проектів у сфері розвитку озброєння.

Учасники зустрічі також обговорили перспективи розвитку співпраці оборонних відомств України та Королівства Таїланд.

 

 

версія для друку