українська російська англійська
Прем`єр-міністр України та міністри закордонних справ Німеччини та Франції обговорили перспективи поглиблення інвестиційного співробітництва
14.09.2016 | 21:51
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Однією з тем обговорення під час зустрічі Прем`єр-міністра України Володимира Гройсмана, Федерального міністра закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Франка-Вальтера Штайнмайера та Міністра закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки Жана-Марка Еро стали перспективи поглиблення взаємодії країн у інвестиційній сфері.

Володимир Гройсман поінформував співрозмовників, що при Прем`єр-міністрі буде створено Офіс із залучення інвестицій. Зараз відбувається формування персоналу.

"Ми хочемо, щоб бізнес – спочатку це буде великий бізнес – щоби він відчував себе абсолютно комфортно. Якщо компанія заходить, хоче інвестувати в українську економіку, Офіс візьме на себе, за моєї особистої підтримки, усі бюрократичні питання, щоби бізнес був собі абсолютно задоволений, що у нього немає жодних проблем з жодним дозволом, у нього немає жодних проблем з фіскальною службою", - наголосив Голова Уряду.

"Це буде зроблено. Ми будемо і супроводжувати, і захищати цей бізнес для того, щоб він був успішним. Мені потрібні успішні інвестиції, мені непотрібні інвестиції для статистики. Мені треба, щоби кожен, хто вклав євро, долар, гривню був задоволеним цим. Тоді критична маса інвестицій буде змінювати нашу країну, і ми на це абсолютно повністю розраховуємо", - підкреслив Володимир Гройсман.

Міністр закордонних справ і міжнародного розвитку Французької Республіки Жан-Марк Еро підтвердив проведення у Парижі інвестиційного форуму 28 жовтня.

У свою чергу Володимир Гройсман заявив, що відвідає українсько-французький інвестиційний форум. Він також висловив сподівання, що форум буду представлений з боку Франції на високому рівні. "Це буде означати, що ми даємо гарну енергію для бізнесу", - зазначив він.

 

 

версія для друку