українська російська англійська
Позиція Великої Британії щодо підтримки України та санкцій проти Росії є незмінною – Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності Великої Британії Боріс Джонсон
15.09.2016 | 16:43
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

«Позиція Великої Британії щодо підтримки України та санкцій проти Росії є незмінною. Велика Британія продовжує стояти поруч з Україною», – про це заявив Державний секретар у закордонних справах та справах Співдружності Великої Британії Боріс Джонсон під час зустрічі з Віце-прем`єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванною Климпуш-Цинцадзе.

Віце-прем`єр подякувала очільнику британської дипломатії за підтримку України в принциповій позиції щодо відповідальності Росії за порушення нею міжнародного права. «Санкції були запроваджені проти РФ за незаконну анексію Криму, збройну агресію на Сході України, порушення нашої територіальної цілісності та суверенітету. Саме тому важливо продовжувати їх доти, доки Росія не полишить Україну в спокої. Не внутрішні процеси в Україні, а зухвалий напад на неї ззовні є причиною цих санкцій, і Росія продовжує війну проти нас», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Говорячи про реалізацію Мінських угод, Віце-прем`єр-міністр зазначила, що мова про політичну їхню частину може йти лише після виконання безпекової та гуманітарної частини.

Також вона висловила вдячність уряду Великої Британії за різнобічну допомогу Україні, включно з підготовкою наших військовослужбовців відповідно до стандартів НАТО, а також підтримкою у створенні системи моніторингу виконання Угоди про асоціацію. Вступ до Північноатлантичного Альянсу є пріоритетом внутрішньої та зовнішньої політики України, сказала Віце-прем`єр.

Окрім цього, Климпуш-Цинцадзе поінформувала Боріса Джонсона про впровадження структурних реформ, у тому числі прогрес у боротьбі з корупцією, що роблять державу сильнішою.

 

версія для друку