українська російська англійська
Павло Розенко обговорив з експертами питання протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу в Україні
15.09.2016 | 17:00
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ’ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Сьогодні, 15 вересня, відбулася зустріч Віце-прем’єр-міністра України Павла Розенка з міжнародними та українськими експертами у галузі протидії туберкульозу та ВІЛ/СНІДу.

У зустрічі взяли участь Дмитро Шерембей, голова Координаційної ради БО «Мережа», Володимир Курпіта, виконавчий директор БО «Мережа», Віней Солдана, регіональний директор ЮНЕЙДС в країнах Східної Європи та Центральної Азії, Яцек Тишко, директор Об’єднаної програми ООН з ВІЛ/СНІДу в Україні, Георгій Сакварелідзе, старший портфоліо-менеджер Глобального фонду для країн Східної Європи та Центральної Азії.

Павло Розенко поінформував про відновлення під його головуванням роботи Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу . Національна рада є тимчасовим консультативно-дорадчим органом, утвореним Кабінетом Міністрів України та забезпечує виконання Кабінетом Міністрів України функцій Національного координатора з виконання програм Глобального фонду для боротьби із СНІДом, туберкульозом та малярією в Україні.

«Чинний Уряд розуміє всю важливість проблематики у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфеції. Ми відновлюємо роботу Ради, ми оновили її склад та готові виконати усі зобов’язання, які Україна взяла на себе щодо запобігання поширенню ВІЛ/СНІДу», - сказав Розенко.

Експерти привітали кроки Уряду щодо відновлення роботи Національної ради з питань протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу та зазначили, що цей факт має велике позитивне значення не лише в Україні, а й на міжнародному рівні.

 

версія для друку