українська російська англійська
Енергія регіональних лідерів та сучасний сіті-менеджмент - каталізатор реформ в Україні, - Геннадій Зубко
16.09.2016 | 16:22
МІНІСТЕРСТВО РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ, БУДІВНИЦТВА ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА УКРАЇНИ

Енергія регіональних лідерів та сучасний сіті-менеджмент – каталізатор реформ в Україні. Цей основний меседж спрямований лідерам місцевого самоврядування на панельній дискусії  щодо регіонального розвитку в рамках форуму YES у Києві. Про це написав на свій сторінці у Фейсбук Віце-премєр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадій Зубко.

«Вони вже усвідомлюють, що живуть і працюють у новій системі координат щодо управління державою. Люди мають заряджатися на реформи. Маємо змінювати себе, свої громади і власну країну. Разом мусимо закласти міцний фундамент реформ з енергоефективності і децентралізації. Це – основа нашого національного успіху», - зазначив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр також підкреслив, що на панельній дискусії обговорювалися і проблемні питання реформи децентралізації. «Серед них – опір змінам з боку голів райдержадміністрацій, які відчувають, що втрачають владу і ресурс. Тут потрібна підтримка у лідерів ОТГ, аби разом побороти цю середню ланку спротиву. Крім того, маємо забезпечити прозоре, справедливе модерування податків на території громад, вирішити питання неконтрольованої торгівлі, зокрема підакцизними товарами. Важлива співпраця із місцевою владою. Нашим комунікаціям сприятиме спільний із європейськими партнерами проект «U-LEAD». В його рамках у кожній області буде створено команду реформ з 15 фахівців у різних сферах. Ця команда буде спілкуватися з громадою, чути позицію людей. Адже саме люди, а не політики, мають визначати правила співпраці у громаді», - написав Геннадій Зубко.

 

версія для друку