українська російська англійська
Голова Уряду обговорив із представниками громадянського суспільства проект Бюджету на 2017 рік
16.09.2016 | 18:58
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зустрівся з представниками громадянського суспільства для обговорення проекту Державного бюджету на 2017 рік.

Під час зустрічі Голова Уряду презентував основні показники проекту Державного бюджету на 2017 рік, який Кабінет Міністрів України затвердив на засіданні учора і вчасно направив до українського Парламенту.

Два місяці триватиме обговорення бюджету, і Уряд розраховує, що професійна дискусія не перетвориться на популізм, окремо наголосив Володимир Гройсман.

"Я дуже не хочу, щоб професійна дискусія була направлена на популізм і руйнацію того, що ми могли би сьогодні вважати як певний поступ до позитивного розвитку національної економіки і підтримки тих сфер, які є надзвичайно важливими", - підкреслив він.

Уряд відкритий до пропозицій щодо покращення бюджету, але вони мають бути підкріплені реальними доходами та видатками, також зауважив Володимир Гройсман.

Учасники зустрічі обговорили основні напрямки видатків Бюджету та пріоритети на наступний рік, зокрема щодо створення Фонду енергоефективності та Дорожнього фонду, а також шляхи забезпечення прозорості їх роботи, масштабного будівництва доріг та забезпечення енергоефективності, адміністрування податків, реструктуризації шахт, реформи освіти та охорони здоров'я, приватизацію державних підприємств.

Представники громадянського суспільства позитивно відзначили організацію такого обговорення, а також намір Уряду не відкликати проект Бюджету після внесення до Парламенту.

У зустрічі взяли участь: координатор проекту Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Олександра Бетлій, головний економіст інвесткомпанії Dragon Capital Олена Білан, голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, виконавчий директор Центру економічної стратегії Гліб Вишлінський, експерт громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Володимир Дубровський, заступник виконавчого директора Міжнародного фонду "Відродження" Тарас Качка, керівник відділу адвокації громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Вадим Міський, керівник аналітичного відділу ІК Concorde Capital Олександр Паращій, заступник директора Центру економічної стратегії Марія Репко, науковий співробітник Київської школи економіки Ілона Сологуб, голова Центру політичних студій та аналітики "Ейдос" Віктор Таран, голова правління громадської організації "Інститут громадянського суспільства" Анатолій Ткачук, директор громадської організації "Центр демократії та верховенства права", співголова Ради громадської ініціативи "Реанімаційний пакет реформ" Тарас Шевченко.

 

версія для друку