українська російська англійська
Павло Клімкін відбув до США для участі у сегменті високого рівня 71-ї сесії ГА ООН
18.09.2016 | 15:37
МІНІСТЕРСТВО ЗАКОРДОННИХ СПРАВ УКРАЇНИ

18 вересня Міністр закордонних справ України Павло Клімкін відбув до США у складі делегації України на чолі з Президентом України Петром Порошенком для участі у сегменті високого рівня 71-ї сесії ГА ООН.

Участь делегації України у заходах високого рівня 71-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН стане нагодою продемонструвати активну і послідовну позицію України на захист ключових, базових цінностей Статуту ООН, надати всебічну інформацію щодо ситуації, яка відбувається в та довкола України, зокрема в частині незаконної анексії Криму і агресії на Сході України з боку РФ.

Окрім участі у програмі візиту Президента України, Павло Клімкін проведе низку окремих дво- та багатосторонніх заходів. Міністр, зокрема, офіційно представлятиме Україну у засіданнях високого рівня Ради Безпеки ООН щодо авіаційної безпеки та Спільної слідчої групи з розслідування авіакатастрофи MH-17, засіданнях ГУАМ та ГУАМ +, а також проведе низку двосторонніх зустрічей з метою подальшої консолідації міжнародної солідарності з Україною в умовах триваючої агресії з боку Росії.

У рамках програми Павла Клімкіна запланована процедура підписання угоди про взаємне скасування візових вимог з Сент-Кіттс і Невісом.

 

версія для друку