українська російська англійська
Володимир Кістіон: Будівництво об'єктів енергетики - це яскравий приклад того, що держава розвивається
19.09.2016 | 16:27
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон взяв участь в урочистостях з нагоди завершення будівництва та включення під навантаження об’єкта загальнодержавного значення – заходу повітряної лінії електропередачі напругою 750 кВ ХАЕС – ЧАЕС на ПС 750 кВ «Київська».

Він зазначив, що ця подія має величезне значення не лише для Києва і Київської області, але й для всієї Об’єднаної енергетичної системи України, наголосивши, що з’єднання лінією електропередачі Хмельницької АЕС із підстанцією «Київська» підвищить надійність, стабільність і відкриє нові можливості для української енергетики.

«Це нові можливості в розвитку безпосередньо територій, будівництва нових виробничих потужностей, розвиток соціальної інфраструктури. А це, відповідно, і сплата податків, і надходження до відповідних рівнів бюджету», - зазначив Віце-прем’єр-міністр.

Він зауважив, що це один із найбільших проектів, який реалізується протягом останнього року в рамках енергетичної системи нашої держави.

«Коли такі об’єкти вводяться в експлуатацію, проводиться будівництво – це яскравий приклад, що держава живе, держава розвивається, держава будує своє майбутнє», - наголосив Володимир Кістіон.

Довідково

Спорудження заходу повітряної лінії 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на ПС 750 кВ "Київська" довжиною 135 км є складовою частиною першого етапу проекту видачі потужності Рівненської та Хмельницької АЕС на ПС 750 кВ «Київська». Першу складову – ПЛ 750 кВ «Рівненська АЕС – ПС «Київська» довжиною 353 км введено в експлуатацію 21 грудня 2015 року.

Включення лінії 750 кВ з Рівненської АЕС та заходу ПЛ 750 кВ з Хмельницької АЕС на підстанцію «Київська» забезпечить передачу додаткової потужності 1 млн кВт для Києва та області.

версія для друку