українська російська англійська
Володимир Кістіон наголосив на необхідності розвитку атомної енергетики в Україні
19.09.2016 | 17:51
ПРЕС-СЛУЖБА ВІЦЕ-ПРЕМ'ЄР-МІНІСТРА УКРАЇНИ

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон наголосив на необхідності розвитку атомної енергетики в Україні. Про це він заявив під час відкриття заходу повітряної лінії електропередачі 750 кВ Хмельницька АЕС - Чорнобильська АЕС на підстанцію 750 кВ «Київська».

«Основним базовим сегментом нашої української енергетики є атомна енергетика. На сьогодні атомники забезпечують більше половини потреби електричної енергії для нашої держави. І завдання Уряду – максимально допомагати і розвивати атомну галузь», - наголосив Володимир Кістіон. 

Він зазначив, що розвиток атомної галузі є одним з елементів енергетичної безпеки України. Крім того, за словами Віце-прем’єр-міністра, розвиток атомної енергетики дасть можливість підвищити ефективність енергетичної галузі в цілому.

«Це дає можливість підвищити ефективність роботи енергетичної галузі, тому що ми всі прекрасно розуміємо, що вартість електричної енергії, яка виробляється на потужностях атомної енергетики, одна з найдешевших», - зазначив Володимир Кістіон.

Він також нагадав, що на даний час Україна має декілька джерел постачання палива для атомної енергетики, тобто відбувається диверсифікація поставок ядерного палива.

 

версія для друку