українська російська англійська
Ситуація в контрольних пунктах в'їзду-виїзду на лінії розмежування
20.09.2016 | 09:22
АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Протягом минулої доби в усіх контрольних пунктах в`їзду-виїзду пасажиро-транспортний потік залишався динамічним та інтенсивним.

Загалом учора КПВВ перетнуло 26 тисяч осіб та 4,2 тисячі транспортних засобів. Найбільший рух спостерігався в контрольному пункті «Зайцеве», де оформлено 6105 осіб. 

Сьогодні зранку в КПВВ «Зайцеве» для перетину лінії розмежування знаходилося 15 автомобілів, які рухалися на в'їзд з неконтрольованої території та 170 автівок прямувало у зворотному напрямку. В «Мар’їнці» на в’їзд та виїзд перебувало 200 та 150 транспортних засобів відповідно. У контрольному пункті «Новотроїцьке» загалом знаходилося 10 авто, які рухалися на виїзд, та 25 автомобілів прямувало на в’їзд. У КПВВ «Гнутове» зафіксовано 12 автомобілів, які слідували на виїзд до неконтрольованої території, а на в’їзд – 30.

У контрольному пункті в’їзду-виїзду «Мар’їнка» прикордонники спільно з працівниками фіскальної служби виявили два автомобілі, якими до неконтрольованої території перевозили жіночій одяг та взуття на суму 50 тисяч гривень з порушенням правил переміщення вантажів.

Крім того, в КПВВ «Новотроїцьке» співробітники Донецького загону зафіксували випадок, коли громадянин України намагався «домовитися» про безперешкодний пропуск через лінію розмежування за грошову винагороду. На свою пропозицію він отримав від прикордонників категоричну відмову, після чого порушника було передано співробітникам Національної поліції в Донецькій області.

Через КПВВ «Зайцеве» на виїзд до неконтрольованої території прослідували 4 транспортних засоби з гуманітарним вантажем від компанії «Людина в біді». Автівки перевозили для жителів Донецька продуктові набори загальною вагою 55 тонн.

 

версія для друку