українська російська англійська
Євген Нищук провів зустріч з Віце-прем'єром Держради КНР Лю Яньдун
20.09.2016 | 10:50
МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ

Міністр культури України Євген Нищук провів зустріч з Віце-прем'єром Держради КНР Лю Яньдун

У рамках відкриття першого Міжнародного культурного ЕКСПО 2016 Шовкового шляху, що проходить у Китайській Народній Республіці (м. Дуньхуан), Міністр культури України Євген Нищук зустрівся з Віце-прем'єром Держради КНР  Лю Яньдун.

Під час розмови політик, відповідальна за питання, пов’язані з гуманітарним сектором КНР,  підкреслила зацікавленість Китайської Народної Республіки у співпраці з Україною та наголосила – нині надзвичайно важливо активізувати роботу у контексті культури та освіти.  Зі свого боку Уряд КНР усіляко сприятиме та підтримуватиме такі ініціативи.

Під час роботи на міжнародному культурному форумі Міністр культури вже провів ряд переговорів з представниками вищих навчальних закладів КНР щодо впровадження на факультативних засадах занять з української мови, зокрема – деканом факультету Інституту іноземних мов та літератури Північно-Західного педагогічного університету Лі Чжаося, а також відкриття у Китайській Народній Республіці культурних центрів та художніх галерей.

Нагадаємо, Міністр культури України перебуває з робочим візитом у КНР, зокрема у рамках заходів запланована участь Євгена Нищука у нараді міністрів за круглим столом, головна тема якого - «Дотримання "Мирної співпраці", створення нового механізму співпраці у сфері культури для країн, розташованих уздовж Шовкового шляху».

версія для друку