українська російська англійська
Ефективна діяльність АМКУ є однією з найважливіших передумов на шляху до успішної євроінтеграції, – Голова Комітету Юрій Терентьєв
20.09.2016 | 14:04
АНТИМОНОПОЛЬНИЙ КОМІТЕТ УКРАЇНИ

Голова Антимонопольного комітету України Юрій Терентьєв розповів про цілі та здобутки відомства 19-20 вересня 2016 року на щорічному форумі WCFDavos Kyiv.

«Ефективна діяльність конкурентного відомства – Антимонопольного комітету – є однією з найважливіших передумов на шляху до успішної євроінтеграції та повноцінного виконання норм Угоди про асоціацію з Європейським союзом. Саме успішна діяльність органу, який захищає та сприяє розвитку конкуренції, допоможе подолати цей шлях швидко та результативно», – відзначив Голова АМКУ Юрій Терентьєв під час своєї доповіді в рамках дискусії з приводу інтеграції України в Європейське Співтовариство.

Антимонопольний комітет, за словами Юрія Терентьєва, наполегливо працює в напрямі реформування законодавства для створення системи контролю, яка б допомогла вдосконаленню та розвитку не лише економічної конкуренції в Україні, а й розвитку економіки в нашій державі в цілому.

Юрій Терентьєв також розповів учасникам форуму про діяльність Комітету в напрямку підвищення якісного рівня комунікацій, узгоджену діяльність з провідними міжнародними організаціями та відповідність антимонопольного законодавства України європейським стандартам.

«Ми тісно комунікуємо з різними міжнародними організаціями. Свідченням цього є те, що Україна – в особі АМКУ -- стала асоційованим членом Комітету з питань конкуренції, який є складовою частиною ОЕСР. Наше відомство активно створює всі необхідні та належні умови для включення нас у названий Комітет на базі постійного члена», -- підкреслив Юрій Терентьєв.

«АМКУ також співпрацює зі Світовим банком і вже в жовтні цього року ми прийматимемо в себе Місію від Світового банку, що прибуде в Україну для вивчення загальної ситуації, щоб в подальшому створити проект національної стратегічної програми для подальшого розвитку економіки в напрямку контролю за конкуренцією» - наголосив Голова АМКУ.

Постійна комунікація з міжнародним експертним співтовариством, підтримання зв’язків із конкурентними відомствами світу, їх сприяння у підвищенні професійного рівня співробітників АМКУ – все це дає позитивний результат у просуванні ідеї добросовісної прозорої економічної конкуренції в Україні.

Голова Комітету також зазначив, що діяльність відомства в напрямку вдосконалення законодавства та якісного застосування цих норм на практиці, високо оцінюють міжнародні співтовариства та організації. «Ми доводимо нашу ефективність не словами, а діями. І приємно, що наші дії отримують високу оцінку від міжнародного співтовариства», -- додав Юрій Терентьєв.

 

 

версія для друку