українська російська англійська
Питання підготовки до проведення сталого опалювального сезону обговорено під час колегії Івано-Франківської облдержадміністрації
20.09.2016 | 19:23
МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

Сьогодні  Міністр енергетики та вугільної промисловості України Ігор Насалик взяв участь у засіданні колегії Івано-Франківської облдержадміністрації.  

Виступаючи перед учасниками колегії, Ігор Насалик окреслив ключові напрямки роботи Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, поінформував про підготовку енергетичної галузі держави до сталого проходження опалювального періоду та заходи, спрямовані на гарантування енергетичної безпеки країни.

«Нам вдалося забезпечити стабільну роботу енергетичної галузі та відповідно до запланованих графіків – підготовку до опалювального сезону. Напрацьовано чітку стратегію збільшення видобутку власного вугілля, яка вже через чотири роки дозволить відмовитися від споживання імпортного газу, та впровадження заходів із енергоефективності та енергозбереження, які стимулюватимуть  збереження 50-60 відсотків енергоресурсів», - зазначив Міністр.

Директор департаменту електроенергетичного комплексу Міненерговугілля Ольга Буславець розповіла про стан та шляхи вирішення проблем об’єктів паливно-енергетичного комплексу Івано-Франківщини, зокрема, проведення реконструкції та ремонтних робіт на підстанціях.

Під час засідання обговорювалися питання підготовки підприємств паливно-енергетичного комплексу, житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період, цінової і тарифної політики у сферах електро- та газопостачання для всіх категорій споживачів та інші питання економічного та соціального життя регіону.

Зазначалося, що загальний рівень підготовки становить 95,9 відсотків від запланованого. Окрім того, з метою забезпечення проходження опалювального сезону на об’єктах соціальної сфери, житлово-комунального господарства проведено ремонтні роботи, а також протиаварійні навчання у випадку виникнення надзвичайної ситуації.

 

 

 

версія для друку