українська російська англійська
Ігор Жданов взяв участь у роботі колегії з підготовки Рівненщини до опалювального сезону
21.09.2016 | 09:35
МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов взяв участь в засіданні колегії Рівненської обласної державної адміністрації.

Разом із головою Рівненської облдержадміністрації Олексієм Муляренко, головою облради Миколою Драганчуком та членами колегії були заслухані доповіді щодо підготовки об’єктів житлово-комунального господарства Рівненської області до роботи в осінньо-зимовий період 2016 - 2017 року.

До осінньо-зимового періоду стовідсотково готові школи, садочки та лікарні області, на 95% до опалювального сезону підготовлено житловий фонд. Не відстають водоканалізаційна та дорожня галузі житлово-комунального господарства.

«Із такими показниками Рівненщина до холодів готова на понад 90 відсотків,а це більше за середній показник по Україні», - наголосив Ігор Жданов.

Окрім того, під час колегії Міністр презентував основні параметри проекту Державного бюджету на 2017 рік, затвердженого Урядом. Він наголосив, що ідеологія майбутнього бюджету країни полягає в тому, що він чесний, соціально-орієнтований та заснований на реальних доходах.

«За рахунок зростання економіки, надходження до бюджету збільшаться з 749 до 876,9 мільярда грн. У пріоритетах Уряду – збільшення видатків на безпеку та оборону, масштабне дорожнє будівництво, збільшення мінімальної заробітної плати по країні та відчутне збільшення зарплат для освітян та лікарів», - повідомив Ігор Жданов.

Окремо Міністр зупинився на питанні енергоефективності. Він наголосив, що Урядом було прийнято рішення про зменшення рентних платежів. Особливого значення це буде мати для вітчизняних газовидобувних компаній, які будуть вкладати у розвиток видобутку газу в Україні.

«Також створюється Фонд енергоефективності, куди планується залучити близько 3,8 млрд. грн. Буде продовжена урядова програма «теплих» кредитів. Енергоефективність, утеплення будинків, встановлення засобів обліку тепла – все це буде зменшувати енергозалежність країни та підвищувати нашу енергетична безпеку», - підкреслив Ігор Жданов.

У свою чергу голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко відзначив, що завдяки заходам енергоефективності та переходу на альтернативні види опалення за останні 3 роки Рівненщина зменшила споживання газу на понад 40%.

По завершенні засідання колегії, Міністр також ознайомився із роботою котелень м. Рівне.

 

версія для друку